Atalanta 0-0 Interi, notat e lojtarëve

Atalanta 0-0 Interi, notat e lojtarëve

Sport January 16, 2022 - 23:09
Lajmet e Fundit nga Sporti

Atalanta dhe Interi i kanë ndarë pikët, në kuadër të javës së 22-të në Serie A, shkruan Zeri.info.

Edhe pse rastet nuk munguan nga të dyja anët, u mungoi konkretizimi.

Edhe pse nuk shënuan, Atalanta ishte skuadër më e mirë në këtë takim për një nuancë dhe mori notën e përgjithshme 7.09, me Interin që u vlerësua 7.01.

Ndërsa, lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Samir Handanoviq, që u vlerësua me 8.4.

Në anën tjetër, dështimi i kësaj përballje doli të ishte Alexis Sanchez, që u vlerësua me 6.4.

Notat e gjithë lojtarëve:

Atalanta:

Image

Interi:

Image

/Zeri.info