Manchester United - Arsenal, pjesa e parë mbyllet baras

Manchester United - Arsenal, pjesa e parë mbyllet baras

Sport December 02, 2021 - 22:06
Lajmet e fundit nga sporti

Para pak çastesh ka përfunduar pjesa e parë në derbin mes Manchester Unitedit dhe Arsenalit, shkruan Zeri.info.

Në ''Old Trafford'', Man United dhe Arsenal janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 14-të në Premier Ligë.

45 minutat e parë të kësaj ndeshje janë mbyllur baras, 1-1.

Emile Smith Rowe shënoi fillimisht për ''Topçinjtë'' në minutën e 13-të.

Kurse, Bruno Fernandes shënoi për ''Djajtë e Kuq'' më minutën e 44-të. /Zeri.info