Pioli afër rinovimit me Milanin

Pioli afër rinovimit me Milanin

Sport November 25, 2021 - 16:44
Lajmet e fundit nga sporti

Stefano Pioli raportohet se është afër rinovimit të kontratës me AC Milanin, shkruan Zeri.info.

''La Gazzetta dello Sport'' raporton se krerët e klubit të Milanit janë të lumtur me punën e Piloit dhe janë gati për të vazhduar bashkëpunimin me të.

Sipas raportimeve, marrëveshja e re mes palëve pritet të finalizohet gjatë kësaj jave.

Kontrata aktuale e Stefano Piolit me Milanin skadon pas përfundimit të këtij sezoni. /Zeri.info