Krahas Ligës së Evropës, sonte na presin edhe këto duele në Ligën e Konferencës

Krahas Ligës së Evropës, sonte na presin edhe këto duele në Ligën e Konferencës

Sport November 25, 2021 - 11:16
Lajmet e fundit nga sporti

Përpos ndeshjeve të Ligës së Evropës, sonte do të luhen edhe ndeshjet e Ligës së Konferencës.

Në program sonte janë 16 ndeshje, ku disa nisin prej orës 18:45 dhe disa prej orës 21:00.

Baseli i Edon Zhegrovës dhe Taulant Xhakës ka punë me Almatyn si mysafir, derisa Tottenhami luan ndaj Muras.

Roma është nikoqire e Zorya Luhanks, kurse Bodo/Glimt e pret në shtëpi CSKA Sofia.

Për më shumë, ndeshjet e plota i gjeni në fotografinë e mëposhtme. /Zeri.info

Image