Zyrtare: Albutrint Morina rikthehet te KF Vëllaznimi

Zyrtare: Albutrint Morina rikthehet te KF Vëllaznimi

Sport August 05, 2021 - 18:22
Lajmet e fundit nga sporti

KF Vëllaznimi po vazhdon të jetë një nga klubet më aktive në tregun e transferimeve nga Liga e Parë, shkruan Zeri.info.

Klubi gjakovar ka njoftuar sot se ka arritur marrëveshje me mesfushorin e njohur, Albutrint Morina.

28-vjeçari ka vendosur të rikthehet te klubi i vendlindjes së tij, pas katër viteve.

Morina gjatë këtyre viteve ishte pjesë e Feronikelit, Llapit, Drenicës dhe së fundmi u aktivizua te A&N.

Albutrint Morina me KF Vëllaznimin ka nënshkruar kontratë njëvjeçare. /Zeri.info