Liverpooli shënon fitore në ndeshjen e parë miqësore ndaj Bolognas

Liverpooli shënon fitore në ndeshjen e parë miqësore ndaj Bolognas

Sport August 05, 2021 - 17:59
Lajmet e fundit nga sporti

Liverpooli ka shënuar fitore në ndeshjen e parë miqësore ndaj Bolognas, shkruan Zeri.info.

Skuadra angleze dhe ajo italiane kanë zhvilluar sot një ndeshje prej 60-të minutave, teksa ndeshjen e dytë zhvillohet menjëherë nga ora 18:00.

Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp e fitoi ndeshjen e parë me rezultatin 2-0.

Diogo Jota dhe Sadio Mane shënuan golat e fitores në minutat 7 dhe 14.

Golat e ndeshjes:

 

 

 

 

/Zeri.info