Formacionet zyrtare: Holandë - Austri

Formacionet zyrtare: Holandë - Austri

Sport June 17, 2021 - 19:42
Lajmet e fundit nga sporti

Kombëtarja e Holandës dhe ajo e Austrisë zhvillojnë sonte ndeshjen e rrethit të dytë në Grupin C, shkruan Zeri.info.

“Tulipanët” hyn në këtë ndeshje pas fitores ndaj Ukrainës, kurse austriakët fituan ndaj Maqedonisë së Veriut në ndeshjen e parë.

Ndeshja Holandë – Austri zhvillohet në “Johan Cruijff Arena” nga ora 21:00.

Kur ka mbetur edhe më shumë se një orë deri te fillimi i ndeshjes, të dy trajnerët tashmë kanë zbuluar formacionet.

11-shet startuese për sonte:

Image

/Zeri.info