Angli - Kroaci, publikohen formacionet zyrtare

Angli - Kroaci, publikohen formacionet zyrtare

Sport June 13, 2021 - 13:39
Lajmet e fundit nga sporti

Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Kroacisë takohen sot mes vete në ''Euro 2020'', shkruan Zeri.info.

Njëherit kjo do të jetë edhe ndeshja e tyre e parë në kuadër të Grupit D.

Ndeshja nis në ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin ''Wembley'' të Londrës.

11-shet startuese:

Image

/Zeri.info