Uellsi barazon rezultatin ndaj Zvicrës

Uellsi barazon rezultatin ndaj Zvicrës

Sport June 12, 2021 - 16:35
Lajmet e fundit nga sporti

Kombëtarja e Uellsit ka shënuar golin e parë dhe të barazimit në ndeshjen ndaj Zvicrës, shkruan Zeri.info.

Në ''Baku Olympic Stadium'', Uellsi dhe Zvicra janë duke zhvilluar ndeshjen e parë në Grupin A në kuadër të ''Euro 2020''.

Uellsianët tashmë kanë barazuar shifrat në 1-1.

Golashënues ishte Kieffer Moore, i cili shënoi në minutën e 74-të. /Zeri.info