Zyrtare: FC Prishtina prezanton Hotin, Shabanin dhe Tolajn

Zyrtare: FC Prishtina prezanton Hotin, Shabanin dhe Tolajn

Sport June 12, 2021 - 15:22
Lajmet e fundit nga sporti

FC Prishtina ka prezantuar tre futbollistë, të cilët do përforcojnë fazën e sulmit te “bardhekaltërit”, shkruan Zeri.info.

Klubi kryeqytetas sot ka prezantuar Xhevdet Shabanin, Bleart Tolajn dhe Mendurim Hotin. Për këtë të fundit “Zeri.info” kishte raportuar ekskluzivisht më 9 prill.

Hoti te Prishtina kalon nga Feronikeli, Shabani nga Drita, kurse Tolaj nga Hajduku i Splittit.

“Blindohet sulmi!

Mendurim Hoti nga Feronikeli, Xhevdet Shabani nga Drita dhe Bleart Tolaj nga Hajduku

Mirë se vini djema në shtëpinë bardh e kaltër” – thuhet në njoftimin e FC Prishtinës. /Zeri.info