Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
“E kisha qu te shpia”, futbollisti i Kosovës shpreh hapur pëlqimin për Kidën

“E kisha qu te shpia”, futbollisti i Kosovës shpreh hapur pëlqimin për Kidën

Sport June 09, 2021 - 12:18
Detajet

Kida është nga këngëtaret më të pëlqyera, e cila krahas hiteve gëzon simpati të madhe edhe sa i përket pamjes dhe stilit.

Në sy duket t’i ketë rënë edhe një emri të njohur.

Bëhet fjalë për Valon Berishën, futbollistin e njohur të përfaqësueses së Kosovës, i cili momentalisht po vazhdon karrierën në Francë te Reims.

Image

I ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vet”, Valoni u pyet se cilën nga këngëtaret shqiptare pëlqen dhe do ta dërgonte edhe në shtëpi, ai përmendi emrin e Kidës duke shprehur hapur pëlqimin për të.

Futbollisti mes tjerash tregoi se është “single” dhe do të donte që gruan ta kishte shqiptare.