Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Mbyllen pjesët e para në ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Mbyllen pjesët e para në ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet

Sport May 16, 2021 - 15:48
Lajmet e fundit nga sporti

Sot (e diel) janë duke u zhvilluar ndeshjet e javës së 35-të dhe të parafundit në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Zeri.info.

Para pak çastesh kanë përfunduar pjesët e para në të gjitha ndeshjet e kësaj jave që po luhen sot dhe që kanë filluar nga ora 15:00.

Rezultatet pas 45 minutave:

Gjilani – Prishtina 0:2

Drenica – Drita 0:1

Ballkani – Trepça ’89 2:1

Arbëria – Llapi 1:1

Feronikeli – Besa 1:1

/Zeri.info