Infektuar: 106538
Shëruar: 98223
Vdekur: 2213
Zyrtare: Roma e shkarkon trajnerin

Zyrtare: Roma e shkarkon trajnerin

Sport May 04, 2021 - 12:53
Detajet

Skuadra e AS Romës do ta largoj nga detyra trajnerin, Paulo Fonseca në fund të këtij sezoni.

Lajmin për largimin e trajnerit e ka bërë të ditur klubi përmes rrjeteve sociale.

“Klubi njofton se trajneri, Paulo Fonseca do të largohet në fund të sezonit”, shkruhet në njoftimin e skuadrës romake.

Roma këtë sezon ka grumbulluar 55 pikë dhe gjendet në pozitën e shtatë.