Infektuar: 105864
Shëruar: 96322
Vdekur: 2195
Zyrtare: Daniele Orsato delegohet në ndeshjen Chelsea – Real Madrid

Zyrtare: Daniele Orsato delegohet në ndeshjen Chelsea – Real Madrid

Sport May 03, 2021 - 12:02
Detajet

Gjyqtari italian, Daniele Orsato do të ndajë drejtësinë në duelin e dytë gjysmëfinal ndërmjet Chelseat dhe Real Madridit.

Gjyqtari italian, Daniele Orsato do të ndajë drejtësinë në kuadër të gjysmëfinales ndërmjet Chelseat dhe Real Madridit.

Ai do të jetë i ndihmuar nga asistentët, Alessandro Giallatini dhe Fabiano Preti dhe në dhomën e VAR-it do të ketë përkrah, Massimiliano Irrati ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Davide Massa.

Sfida ndërmjet Chelseat dhe Real Madridit do të zhvillohet të mërkurën në orën 21:00.