Infektuar: 105864
Shëruar: 96322
Vdekur: 2195
Elbasan Rashani me dy gola ia dhuron fitoren ekipit

Elbasan Rashani me dy gola ia dhuron fitoren ekipit

Sport April 17, 2021 - 15:14
DETAJET

Mesfushori kosovar, Elbasan Rashani ka shënuar dy gola me të u inkuadruar në lojë për skuadrën e tij, raporton Zeri.info.

Rashani u fut në lojë në minutën e 56 të takimit, ndërsa golat për Erzurum ndaj Denizlispor i shënoi në minutën e 79-të dhe të 86-të.

Për Denizlisporin në minutën e 84-të u inkuadrua sulmuesi tjetër kosovar, Veton Tusha.

Rezultati përfundimtar i këtij takimit është 2:3.

Golat e Elbasan Rashanit:

/Zeri.info