Infektuar: 97996
Shëruar: 82064
Vdekur: 1988
Griezmanni bëhet baba për herë të tretë, fëmijët e tij kanë një të përbashkët të veçantë dhe të rrallë

Griezmanni bëhet baba për herë të tretë, fëmijët e tij kanë një të përbashkët të veçantë dhe të rrallë

Sport April 08, 2021 - 15:19
Lajmet e fundit nga sporti

Sulmuesi i njohur francez, Antoine Griezmann, është bërë baba për herë të tretë, shkruan Zeri.info.

Gruaja e tij, Erika Choperena, sot ka sjellë në jetë një vajzë, e cila është pagëzuar me emrin Alba.

Të tre fëmijët e Antoines dhe Erikas kanë një të përbashkët të veçantë. Të tretë kanë lindur në datën e njëjtë, më 8 prill.

Mia (8 prill 2016), Amaro (8 prill 2019) dhe Alba (8 prill 2021). /Zeri.info