Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Chelsea shënon fitore të pastër ndaj Portos në çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve

Chelsea shënon fitore të pastër ndaj Portos në çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve

Sport April 07, 2021 - 22:50
Lajmet e fundit nga sporti

Chelsea ka shënuar fitore në ndeshjen e parë çerekfinale ndaj Portos në Ligën e Kampionëve, shkruan Zeri.info.

Në cilësinë e mysafirëve, londinezët shënuan fitore të pastër sonte në “Ramon Sanchez Pizjuan” të Sevillës.

Mason Mount dhe Ben Chilwell shënuan golat e fitores në minutat 32 dhe 85.

Ndeshja e kthimit zhvillohet më 13 prill dhe sërish në stadiumin e Sevillës. /Zeri.info