Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Chelsea sigurt drejt fitores, dyfishon epërsinë ndaj Portos

Chelsea sigurt drejt fitores, dyfishon epërsinë ndaj Portos

Sport April 07, 2021 - 22:42
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Chelseas ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Portos, shkruan Zeri.info.

Në “Ramon Sanchez Pizjuan”, Porto dhe Chelsea janë duke zhvilluar ndeshjen e parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Londinezët tani janë duke udhëhequr me rezultatin 0-2 dhe po shkojnë drejt fitores.

Goli i dytë për Chelsean u shënua nga Ben Chilwell në minutën e 85-të. /Zeri.info