Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Neuer mbetet i shtangur, Mbappe realizon gol të bukur dhe rikthen epërsinë e PSG-së

Neuer mbetet i shtangur, Mbappe realizon gol të bukur dhe rikthen epërsinë e PSG-së

Sport April 07, 2021 - 22:30
Lajmet e fundit nga sporti

Paris Saint-Germain ka rikthyer edhe një herë epërsinë ndaj Bayern Munichit, shkruan Zeri.info.

Në “Allianz Arena”, Bayern Munich dhe PSG janë duke zhvilluar ndeshjen e parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Skuadra franceze është duke udhëhequr momentalisht me rezultatin 2-3.

Goli i tretë u shënua nga Kylian Mbappe në minutën e 68-të. Për Mbappen është goli i tij i dytë personal. /Zeri.info