Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Shënon Muller, Bayerni barazon rezultatin ndaj PSG-së

Shënon Muller, Bayerni barazon rezultatin ndaj PSG-së

Sport April 07, 2021 - 22:23
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Bayern Munichit ka shënuar golin e dytë dhe të barazimit ndaj Paris Saint-Germainit, shkruan Zeri.info.

Në “Allianz Arena”, Bayern Munich dhe PSG janë duke zhvilluar ndeshjen e parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

“Bavarezët” tashmë janë rikthyer në lojë, duke barazuar rezultatin në 2-2.

Golin e dytë për kampionin në fuqi evropian e shënoi Thomas Muller në minutën e 60-të. /Zeri.info