Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Bayerni ngushton epërsinë e PSG-së, shënon Choupo-Moting

Bayerni ngushton epërsinë e PSG-së, shënon Choupo-Moting

Sport April 07, 2021 - 21:40
Lajmet e fundit nga sporti

Bayern Munich ka arritur që të shënojë golin e parë në ndeshjen ndaj Paris Saint-Germainit, shkruan Zeri.info.

Në “Allianz Arena”, Bayern Munich dhe PSG janë duke zhvilluar ndeshjen e parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

“Bavarezët” tashmë kanë ngushtuar epërsinë e francezëve në 1-2.

Për kampionin në fuqi evropian golin e shënoi Maxim Choupo-Moting në minutën e 37-të. /Zeri.info