Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Gol i bukur nga Mount, Chelsea kalon në epërsi ndaj Portos

Gol i bukur nga Mount, Chelsea kalon në epërsi ndaj Portos

Sport April 07, 2021 - 21:36
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Chelseas ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Portos, shkruan Zeri.info.

Në “Ramon Sanchez Pizjuan”, Porto dhe Chelsea janë duke zhvilluar ndeshjen e parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Londinezët momentalisht janë duke udhëhequr me rezultatin 0-1.

Golin për skuadrën e Chelseas e shënoi Mason Mount në minutën e 32-të. /Zeri.info