Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Zhbllokohet shpejt rezultati, Mbappe e kalon Parisin në epërsi ndaj Bayernit

Zhbllokohet shpejt rezultati, Mbappe e kalon Parisin në epërsi ndaj Bayernit

Sport April 07, 2021 - 21:06
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Paris Saint-Germainit ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Bayern Munichit, shkruan Zeri.info.

Në “Allianz Arena”, Bayern Munich dhe PSG janë duke zhvilluar ndeshjen e parë çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Skuadra franceze momentalisht është duke udhëhequr me rezultatin 0-1.

Për PSG-në golin e shënoi Kylian Mbappe në minutën e tretë. /Zeri.info