Infektuar: 102742
Shëruar: 89141
Vdekur: 2105
Hellas Verona - Milan, formacionet e mundshme

Hellas Verona - Milan, formacionet e mundshme

Sport March 07, 2021 - 09:28
Lajmet e fundit nga sporti

Për Milanin sot fitorja është e “detyrueshme” për të mbajtur hapin me liderin, Interin, dhe për të vazhduar kështu garën për titull, shkruan Zeri.info.

Pas barazimit me Udinesen, skuadra e drejtuar nga Stefano Pioli sot do të tentojë të rikthehet te fitorja.

Megjithatë, “Rossonerët” i pret një punë e vështirë, pasi takohen me skuadrën e papërshtatshme, Hellas Veronën.

Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 15:00 në “Marc'Antonio Bentegodi”, teksa formacionet e mundshme janë këto:

Hellas Verona: Silvestri; Gunter, Lovato, Dimarco; Faraoni, Veloso, Tameze, Lazovic; Barak, Zaccagni; Lasagna.

Milan: Donnarumma; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Hernandez; Kessie, Tonali; Saelemaekers, Diaz, Rebic; Leao.

/Zeri.info