Infektuar: 102742
Shëruar: 89141
Vdekur: 2105
Derbi i Manchesterit sot në Premier Ligë

Derbi i Manchesterit sot në Premier Ligë

Sport March 07, 2021 - 08:52
Lajmet e fundit nga sporti

Premier Liga vazhdon sot (e diel) me ndeshjet e javës së 27-të, shkruan Zeri.info.

Në program për t’u zhvilluar sot janë katër ndeshje, me të gjithë vëmendjen në derbin e Manchesterit.

Manchester City nuk po ka të ndalur dhe po “shkel” çfarëdo që po i del para, teksa mbetet të shihet nëse rivali i tyre lokal do t’ia ndalë serine e fitoreve.

Ndeshje tjetër interesante pritet të jetë edhe ajo mes Liverpoolit e Fulhamit.

Ndeshjet që zhvillohen sot në Premier Ligë:

 

Image

/Zeri.info