Infektuar: 102742
Shëruar: 89141
Vdekur: 2105
Dy futbollistët nga Kosova takohen sot mes vete në Bundesligë

Dy futbollistët nga Kosova takohen sot mes vete në Bundesligë

Sport March 07, 2021 - 08:44
Lajmet e fundit nga sporti

Bundesliga vazhdon sot (e diel) me ndeshjet e javës së 24-të, shkruan Zeri.info.

Në program për t’u zhvilluar sot janë dy ndeshje, teksa me më rëndësi për ne është ajo mes Kolnit dhe Werder Bremenit.

Kjo ndeshje do t’i vë përballë njëri-tjetrit dy futbollistët nga Kosova, Elvis Rexhbeçajn dhe Milot Rashicën.

Ndeshjet tjetër që zhvillohet sot është ajo mes Arminia Bielefeld – Union Berlin. /Zeri.info

Image