Infektuar: 102742
Shëruar: 89141
Vdekur: 2105
La Liga vazhdon sot me katër ndeshje, e gjithë vëmendja në derbin e Madridit

La Liga vazhdon sot me katër ndeshje, e gjithë vëmendja në derbin e Madridit

Sport March 07, 2021 - 08:38
Lajmet e fundit nga sporti

La Liga vazhdon sot (e diel) me ndeshjet e javës së 26-të, shkruan Zeri.info.

Në program për t’u zhvilluar sot janë katër ndeshje, të cilat pritet të jenë mjaft interesante.

Vëmendja kryesore padyshim që do jetë në derbin kryeqyetas, mes Atletico Madridit dhe Real Madridit.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Real Sociedadit dhe Levantes së Enis Bardhit.

Ndeshjet që zhvillohen sot në La Liga:

Image

/Zeri.info