Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Nuk do ta besoni transformimin e trupit të Andy Ruizit që prej humbjes ndaj Joshuas

Nuk do ta besoni transformimin e trupit të Andy Ruizit që prej humbjes ndaj Joshuas

Sport February 28, 2021 - 18:57
Lexoni detajet!

Andy Ruiz Jr ka treguar transformimin e tij të pabesueshëm të trupit në internet, teksa duket si një njeri tjetër, përcjell “Zeri.info”.

31-vjeçari nuk ka luftuar që nga humbja kundër Anthony Joshuas në dhjetor të vitit 2019 dhe ai u kritikua shumë për fizikun e tij.

Image

Që atëherë, ai ka qenë në një mision për të ulur peshën e tij për një rikthim në vitin 2021.

Ruiz Jr ka publikuar disa fotografi për t’u treguar ndjekësve të tij transformimin e jashtëzakonshëm që ka bërë në fizikun e tij.

Image

Muajin e kaluar është zbuluar se Ruiz është bashkuar me trajnerin, Canelo Alvarez Eddy Reynoso për të “rikthyer në rrugën e duhur”.

Ndryshe, është raportuar se Ruiz do të kthehet në ring në pranverën e këtij viti për t’u përballur me, Chris Arreolan. /Zeri.info