Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
Zhbllokohet rezultati, Ronaldo e kalon Juventusin në epërsi

Zhbllokohet rezultati, Ronaldo e kalon Juventusin në epërsi

Sport February 27, 2021 - 22:00
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Hellas Veronës në Serie A, shkruan Zeri.info.

Në “Marc’ Antonio Bentegodi”, Hellas Verona dhe Juventusi janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në kampionatin italian.

Mysafirët tashmë janë duke udhëhequr me rezultatin 0-1, pas golit të shënuar nga Cristiano Ronaldo në minutën e 49-të.

/Zeri.info