Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Zyrtare: Trepça '89 përforcon portën, prezanton portierin nga Maqedonia e Veriut

Zyrtare: Trepça '89 përforcon portën, prezanton portierin nga Maqedonia e Veriut

Sport February 23, 2021 - 20:16

Trepça '89 e ka prezantuar prurjen më të re në skuadër në mbrëmjen e sotme.

Portieri nga Maqedonia e Veriut, Darko Tofiloski i është bashkuar klubit nga Mitrovica, shkruan "Zeri.info".

Ai ka një karrierë mjaft të pasur derisa ka luajtur në Zvicër, Maqedoni të Veriut, Sllovaki dhe së fundmi ishte pjesë e Dritës së Gjilanit.

"Mirësevjen Darko Tofiloski", shkruan ish-kampioni i Kosovës mes të tjerash në "Facebook". /Zeri.info