Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
'Air Cristiano': Portugezi shënon gol të bukur dhe kalon Juventusin në epërsi

'Air Cristiano': Portugezi shënon gol të bukur dhe kalon Juventusin në epërsi

Sport February 22, 2021 - 21:27

Juventusi e ka shënuar golin e epërsisë ndaj Crotones.

Në minutën e 39-të, Cristiano Ronaldo ka shënuar për 1:0, shkruan "Zeri.info".

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e 23-të në Serie A. /Zeri.info