Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
FC Prishtina 01 – Liburni, ndeshja transmetohet direkt në “Zeri TV” dhe në “Zeri.info”

FC Prishtina 01 – Liburni, ndeshja transmetohet direkt në “Zeri TV” dhe në “Zeri.info”

Sport February 22, 2021 - 12:31
Detajet

FC Prishtina 01 do të përballet me Liburnin në kuadër të çerekfinales së Kupës së Kosovës, raporton Zeri.info.

Ndeshja zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve nga ora 21:00.

Sfida e zjarrtë transmetohet direkt në “Zeri TV” dhe në Zeri.info në rrjetin social “Facebook”.

Të dyja skuadrat pritet që të dhurojnë spektakël në parket duke e pasur parasysh cilësinë e lojtarëve që i posedojnë. /Zeri.info