Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Valon Berisha e prezanton veturën e tij, e quan “bisha kuq e zi”

Valon Berisha e prezanton veturën e tij, e quan “bisha kuq e zi”

Sport January 25, 2021 - 19:25
Detaje

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës së Reimsit, Valon Berisha ka postuar një video në rrjetin e tij social “Instagram”, ku shihet vetura e tij, përcjell “Zeri.info”.

Berisha e ka quajtur veturën e tij të markës Audi, “bisha kuq e zi”.

“Bisha kuq e zi ready for a Roadtrip”, ka shkruar Valon Berisha në “Instagramin” e tij.

Berisha është pjesë e Reimsit në Francë dhe aktivizohet vazhdimisht në kampionati francez.

Ndryshe, ai u transferua në Francë nga Lazio. /Zeri.info