Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Liverpooli dhe Burnley shkojnë në pushim me rezultat të barabartë

Liverpooli dhe Burnley shkojnë në pushim me rezultat të barabartë

Sport January 21, 2021 - 21:48
Detaje

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes që po zhvillohet në “Anfield” ndërmjet Liverpoolit dhe Burnleyt, shkruan “Zeri.info”.

Rezultati i fraksionit të parë të lojës është i barabartë 0:0 me “Reds” që po dominojnë deri më tani.

Mesfushori shqiptar, Xherdan Shaqiri është në fushë nga minuta e parë për kampionët në fuqi të Anglisë.

Origi lëshoi një rast të artë për Liverpoolin në minutat e fundit të kohës së rregullt.

Kjo përballje i takon javës së 18-të në kampionatin elitar anglez, Premierligë. /Zeri.info