Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Formacionet zyrtare: Liverpool – Burnley, Shaqiri starton nga fillimi

Formacionet zyrtare: Liverpool – Burnley, Shaqiri starton nga fillimi

Sport January 21, 2021 - 20:00
Lexoni detajet!

Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit që do të zhvillohet në “Anfield” mes Liverpoolit dhe Burnleyt, shkruan “Zeri.info”.

Liverpooli kërkon rikthimin te fitorja pas barazimit në shtëpi me Manchester Unitedin (0:0).

Ndërkaq Burnley synon rezultat pozitiv për të grumbulluar sa më shumë pikë që t’i shmanget zonës së kuqe.

Mesfushori shqiptar, Xherdan Shaqiri do të jetë pjesë e formacionit startues të Liverpoolit.

Ballafaqimi ndërmjet “Reds” dhe Burnleyt fillon nga ora 21:00

Formacionet zyrtare:

/Zeri.info