Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Berat Gjimshiti i padiskutueshëm në formacionin e Atalantas, starton ndaj Genoas

Berat Gjimshiti i padiskutueshëm në formacionin e Atalantas, starton ndaj Genoas

Sport January 17, 2021 - 17:30
Lexoni detajet!

Atalanta ka hyrë në një seri të jashtëzakonshme të rezultateve pozitive në të gjitha garat, shkruan “Zeri.info”

“Zikaltërit” nga Bergamo nuk dinë për humbje në dhjetë përballjet e fundit dhe këtë ecuri duan ta vazhdojnë edhe sot në sfidën ndaj Genoas në “Geëis Stadium”.

E në formacionin bazë të Atalantës tash është i padiskutueshëm mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti.

Ai do të jetë nga minuta e parë në fushë për këtë duel të rëndësishëm për skuadrën që ai bën pjesë.

Takimi fillon nga ora 18:00 dhe trajneri Giasperini ka vendosur për formacionin titullar.

/Zeri.info