Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Ndeshje e vështirë sonte për Arsenalin

Ndeshje e vështirë sonte për Arsenalin

Sport January 14, 2021 - 09:10
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Granit Xhakës, Arsenali sonte nga ora 21:00 do të ketë një ndeshje të vështirë por shumë të rëndësishme ku përballet me Crystal Palacen në kuadër të javës së 17-të në Premierligë, shkruan “Zeri.info”.

Arsenali që ka hyrë në një formë të mirë do të tentojë të vazhdojë me fitore dhe në këtë mënyrë edhe ti afrohet zonës evropiane.

Në anën tjetër Crystal Palace njihet si një rival shumë i vështirë, andaj për fitore djemtë e Mikel Artetës do të duhet të luftojnë shumë për fitore. /Zeri.info