Infektuar: 73048
Shëruar: 61986
Vdekur: 1649
“Ndizet” gjysmëfinalja, Real Sociedadi barazon rezultatin ndaj Barcelonës

“Ndizet” gjysmëfinalja, Real Sociedadi barazon rezultatin ndaj Barcelonës

Sport January 13, 2021 - 22:10
Detaje

Është shënuar goli i dytë në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës në duelin midis Real Sociedadit dhe Barcelonës, shkruan “Zeri.info”.

Vendasit kanë arritur ta barazojnë rezultatin në 1:1 ndaj “Katalunasve” në minutën e 51-të.

Golashënues për baskët është Oyarzabal që realizoi nga pika e bardhë e penalltisë.

Barcelona është duke u paraqitur pa yllin argjentinas, Lionel Messin.

VIDEO

/Zeri.info