Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Floyd Mayweather takohet me britaniken nga klubi i tij dhe dëshiron fëmijë me të

Floyd Mayweather takohet me britaniken nga klubi i tij dhe dëshiron fëmijë me të

Sport January 13, 2021 - 21:49
Detaje

Floyd Mayweather është në lidhje me balerinën “kryesore” në klubin e tij të striptizmit dhe dëshiron të ketë një fëmijë më të, ka pohuar një burim, përcjell “Zeri.info”.

Boksieri ka parë britanezen, Anna Monroe, e cila punon në koleksionin e tij të vajzave në Vegas dhe çifti u zyrtarizua me marrëdhëniet e tyre në ditën e Vitit të Ri, duke u treguar familjeve dhe miqve në Mbretërinë e Bashkuar, sipas një shokut të tij.

Image

Një mik i familjes i tha “The Sun”: "Ata kanë qenë duke parë njëri-tjetrin në dhe jashtë për një kohë, sa herë që Floyd vendos. Tani Floyd dëshiron një fëmijë tjetër, ai vetëm dëshiron që Anna të jetë nënë”

Image

“Ata përballen me familjen e Anës në Angli ditën e Vitit të Ri për t'i treguar zyrtarisht për marrëdhëniet e tyre” ka shtuar mes të tjerash miku i familjes. /Zeri.info

Image