Infektuar: 55851
Shëruar: 49269
Vdekur: 1410
Formacionet zyrtare: Real Sociedad – Barcelona, Januzaj në stol

Formacionet zyrtare: Real Sociedad – Barcelona, Januzaj në stol

Sport January 13, 2021 - 20:03
Detaje

Kanë mbetur më pak se një orë deri në fillimin e sfidës ndërmjet Real Sociedadit dhe Barcelonës, shkruan “Zeri.info”.

Përballja ndërmjet baskëve dhe katalunasve është në kuadër të gjysmëfinales në Superkupën e Spanjës.

Messi nuk do të jetë i gatshëm për këtë duel për shkak të një lëndimi.

Ballafaqimi ndërmjet Real Sociedadit dhe Barcelonës fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

/Zeri.info