Infektuar: 55851
Shëruar: 49269
Vdekur: 1410
Nedim Bajrami i pandalshëm, realizon tjetër super-gol ndaj Napolit

Nedim Bajrami i pandalshëm, realizon tjetër super-gol ndaj Napolit

Sport January 13, 2021 - 19:18
Detaje

Është shënuar edhe goli i katërt në ndeshjen ndërmjet Napolit dhe Empolit, shkruan “Zeri.info”.

Mysafirët kanë barazuar rezultatin në 2:2 përballë napolitanëve me anë të futbollistit shqiptar.

Nedim Bajrami ka realizuar golin e dytë në këtë duel në minutën e 68-të.

Kujtojmë se nga minuta e parë për Napolin është duke luajtur mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, derisa Hysaj është në stol.

VIDEO

/Zeri.info