Infektuar: 55851
Shëruar: 49269
Vdekur: 1410
Futbollisti shqiptar i shënon gol të bukur Napolit të Amir Rrahmanit

Futbollisti shqiptar i shënon gol të bukur Napolit të Amir Rrahmanit

Sport January 13, 2021 - 18:27
Detaje

Kanë kaluar 40 minuta lojë në “Diego Armando Maradona” në takimin Napoli – Empoli, shkruan “Zeri.info”.

Rezultati momental është 2:1 për napolitanët me golat e Di Lorenzos dhe Lozanos.

Derisa golin për mysafirët e ka shënuar Nedim Bajrami me një gol të bukur e la pa shpresa portierin, Meret.

Kujtojmë se nga minuta e parë për Napolin është mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani.

Ndërkaq, Elseid Hysaj po e ndjek ndeshjen nga stoli.

VIDEO

/Zeri.info