Infektuar: 55851
Shëruar: 49269
Vdekur: 1410
Kroacia arrin në Egjipt, përcjellja e lojtarëve ishte e frikshme

Kroacia arrin në Egjipt, përcjellja e lojtarëve ishte e frikshme

Sport January 13, 2021 - 09:54
Lajmet e fundit nga sporti

Ekipi i hendbollit të Kroacisë arriti dje në Egjipt, ku sot fillon Kupa e Botës, transmeton “Zeri.info”.

Me të mbërritur në Aleksandri, lojtarët kroatë kaluan tri orë në testimin në airoport për të përfunduar më pas edhe testimin e PCR.

Lojtarët u shoqëruan nga policia dhe ushtria, të cilët ishin të pajisur me armë të gjata. Pamja për lojtarët ishte paksa e fruikshme, por gjithçka shkoi mirë.

Hoteli ku janë vendosur ata varion nga 100 deri në 1.000 euro nata. /Zeri.infoImage