Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Fiton milionat por futbollisti kroat në stërvitje shkon me makinë që kushton 500 euro

Fiton milionat por futbollisti kroat në stërvitje shkon me makinë që kushton 500 euro

Sport January 11, 2021 - 19:39
Lajmet e fundit nga sporti

Futbollisti kroat Sime Vrsaljko i ka befasuar ndjekësit e tij në rrjetet sociale kur ka prezantuar makinen e tij që përdorte për të mbërritur në stërvitje, transmeton “Zeri.info”.

Lojtari i ekipit kombëtar kroat që fiton miliona te Atletico Madrid shkoi në stërvitje me një Fiat Panda të vjetër kur Madridi u godit nga një stuhi dëbore fundjavën e kaluar që nuk është parë në atë qytet për 50 vjet.

Nga rruga, kjo Fiat Panda është e vitit 1989, dhe mund të blihet rreth pesëqind euro. /Zeri.infoImage