Infektuar: 58399
Shëruar: 51081
Vdekur: 1466
Tifozët e Drenicës nuk e harrojnë futbollistin e lënduar, i bëjnë vizitë në shtëpi

Tifozët e Drenicës nuk e harrojnë futbollistin e lënduar, i bëjnë vizitë në shtëpi

Sport December 03, 2020 - 22:27

Drenica nuk e ka harruar futbollistin e skuadrës, Genc Hamiti.

"Shqiponjat e Zeza", tifogrupi drenicas sot ka vizituar futbollistin e lënduar, Hamiti, shkruan "Zeri.info".

Pas lëndimit të pësuar para dy ndeshjeve, Hamiti do t'i mungojë Drenicës deri në pranverë.

Njoftimi i plotë i "Shqiponjat e Zeza":

"Shqiponjat e zeza”kaneë vizituar lojtarin e KF Drenica Genc Hamitin ku u mireëpriteën nga ai dhe familja e tij. Vizita ishte peër shenjeë falenderimi peër lojtarin dhe kontributin e tij teë sinqerteë ndaj ekipit toneë. Ne e falenderojmeë peër mikpritjen dhe i deshirojmeë sherim sa meë teë shpejteë dhe rikthim teë fuqisheëm neë fushat e blerta". /Zeri.info