Infektuar: 58088
Shëruar: 50953
Vdekur: 1456
Marsch: Jam shumë i lumtur për Mërgim Berishën

Marsch: Jam shumë i lumtur për Mërgim Berishën

Sport December 01, 2020 - 22:58
Lajmet e fundit nga sporti

Trajneri i Salzburgut, Jesse Marsch, ka folur në konferencë për shtyp pas fitores së marrë në Champions League kundër Lokomotivës së Moskës:

“Ka qenë një ndeshje e jashtëzakonshme nga ana jonë. Djemtë kanë luajtur me të vërtetë mirë, kanë luftuar dhe kanë tuar shumë sda”.

“Kemi bërë një punë të mirë në të dy fazat. Ka qenë një nga ndeshjet tonë më të mira në Champions.

Më vjen shumë mirë për Berishën. Ka luftuar në çdo seancë stërvitore, ka pasur rastin e tij dhe ka dhënë më të mirën e tij”, ka thënë Marsch. /Zeri.info