Infektuar: 58088
Shëruar: 50953
Vdekur: 1456
Islami nga sot nën urdhrat e trajnerit Klodian Duro

Islami nga sot nën urdhrat e trajnerit Klodian Duro

Sport December 01, 2020 - 19:10
Lajmet e fundit nga sporti

Feronikeli ka marrë sot një lajm të mirë pasi është kthyer futbollisti Përparim Islami, shkruan”Zeri.info”.

Mbrojtwsi i djathtë ishte lënduar në fillim të këtij viti në gju ku u desh të kryej një operim dhe pas një punë dhe përkushtimi të madh ai arriti të riaftësohet dhe të jetë gati për tarjnerit.

Lajmin e ka dhënë sot skuadra e Feronikelit e cila ka sqaruar se cila do të jetë puna e Islamit në ditët n ë vazhdim.“Pas operimit nga ruptura ACL, ai i është bashkuar skuadrës së Duros, ku për dy javët e ardhshme do të ketë program të detajuar special.

Islami nën urdhrat e kryetrajnerit, Klodian Duro do të stërvitët me grupin në fazën përgatitore”, ka shkruar Feronikeli. /Zeri.info