Infektuar: 58399
Shëruar: 51081
Vdekur: 1466
LAJMI I FUNDIT: Futbollisti kosovar shërohet nga koronavirusi

LAJMI I FUNDIT: Futbollisti kosovar shërohet nga koronavirusi

Sport December 01, 2020 - 17:42
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Kukësit sot ka ardhur me një superlajm pasi ka konfirmuar se futbollisti kosovar Mehdi Hetemaj është shëruar nga koronavirusi, shkruan “Zeri.info”.

Hetemaj i cili ka dy javë që larg skuadrës pasi rezultoi pozitiv me COVID-19, sot ne testi ka dal negativ dhe i është bashkuar skuadrës në stërvitje.

“HETEMAJ NEGATIV

Mbrojtësi Mehdi Hetemaj ka arritur të kalojë me sukses COVID19. Hetemaj ka rezultuar negativ në testin e kryer së fundmi dhe është bashkuar sot në stërvitje me skuadrën Welcome back Hetemaj”, ka shkruar Kukësi në “Facebook”. /Zeri.infoImage