Infektuar: 58088
Shëruar: 50953
Vdekur: 1456
Xhaka nga minuta e parë në ndeshjen Arsenal - Wolves: Formacionet startuese

Xhaka nga minuta e parë në ndeshjen Arsenal - Wolves: Formacionet startuese

Sport November 29, 2020 - 19:21

Arsenali dhe Wolverhamptoni do të përballen sonte në kuadër të kampionatit elitar anglez, Premierligë.

Në ndeshjen që do të luhet në "Emirates Stadium", Arsenali është nikoqir i "Ujqërve", shkruan "Zeri.info".

Një orë para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet startuese.

Arsenal: Leno, Bellerín, David Luiz, Gabriel, Tierney, Ceballos, Xhaka, Willian, Willock, Saka, Aubameyang.\

Wolves: Rui Patrício, Nélson Semedo, Coady, Boly, Marçal, Dendoncker, João Moutinho, Traoré, Podence, Neto, Jiménez.

/Zeri.info