Infektuar: 58399
Shëruar: 51081
Vdekur: 1466
Vdes ish-futbollisti i Lirisë së Prizrenit

Vdes ish-futbollisti i Lirisë së Prizrenit

Sport November 29, 2020 - 00:27

Dje (e shtunë) ka vdekur ish-futbollisti dhe trajneri i dikurshëm i Lirisë së Prizrenit, Islam Slishani, shkruan “Zeri.info”.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit prizrenas në “Facebook”.

I ndjeri në rininë e hershme si futbollistë ka bërë karrierë me KF Liria, ndërsa më pas ka qenë edhe trajner i Lirisë.

Kontributi i tij në futbollin prizrenas dhe ate kosovar, do të mbetet i pa harruar.

Ky është njoftimi i plotë i Lirisë: /Zeri.info.

Image